GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

seni seviyorum seninie tanismak istiyorum gülden hanim ben erkan alemdar

4 posters

seni seviyorum  seninie tanismak istiyorum gülden hanim ben erkan alemdar Empty seni seviyorum seninie tanismak istiyorum gülden hanim ben erkan alemdar

Mesaj tarafından erkan alemdar Çarş. Mart 05, 2008 3:12 pm

selam nasilsin imisin ben erkan alemdar ve seninie tanismak istyirum lütfen bana msn vere bilirmsin e_mail aderse lasim lütfen bana göndere bilirmsin seninie cok özle konusmak istiyorum lütfen beni yanis ananma gülden hanim ben seni seven bir kisim ve ses de cok güzel ve kassetelrin cok dieniyorum sana e_mail mi vereiyorum gülden hanim erkan_kral2007@hotmail.de lütfen bana e_mail lin lasim beni erklerimsin gülden hanim
erkan alemdar
erkan alemdar
GÜLDENKOLİK
GÜLDENKOLİK

seni seviyorum  seninie tanismak istiyorum gülden hanim ben erkan alemdar Empty Geri: seni seviyorum seninie tanismak istiyorum gülden hanim ben erkan alemdar

Mesaj tarafından ünyeli52 Çarş. Mart 05, 2008 10:17 pm

tamam kardes bızlerde cok sevıyoruz gulden karabocegı amaa konuyu barı resmıler bolumune acsaydın

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölüm'de Tanışıyor

buraya acsaydın dah ıyı olucaktıı ddılek tası gercı ılgılenıcektır senınlee gereken bılgıyı verıcektır bende vermek ısterdım amaa admınım dılek tası nın solemesı dah uygun olurr ama ben bu konuya cok guldum burası sanal alem forum sıtesıı
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

seni seviyorum  seninie tanismak istiyorum gülden hanim ben erkan alemdar Empty Geri: seni seviyorum seninie tanismak istiyorum gülden hanim ben erkan alemdar

Mesaj tarafından DilekTasi Perş. Mart 06, 2008 4:22 pm

Konu Tasinmistir. Unyeli Kardesim yinede tesekkurler. Elbette sizlerde bilgi verebilirsiniz.

SAYGILAR
Smile Smile
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Mesaj tarafından mbkaradag Çarş. Ara. 24, 2008 10:01 pm

kıskanmadım degil:)
mbkaradag
mbkaradag
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından DilekTasi Perş. Tem. 30, 2009 1:22 am

BU BÖLÜMÜ KİLİTLİYORUM. VE UYARI AÇIK MSN ADRESİ VERMEK HER HANGİ GİBİ AÇIK ADRES VERMEK TAMAMEN YASAKTIR.......
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

- Similar topics