GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

selam ben sende sarki istiyorum gülden karabcöek den bu sarki bana gönderimsin büyük balig küyük baligi yuar

3 posters

selam ben sende sarki istiyorum gülden karabcöek den bu sarki bana gönderimsin büyük balig küyük baligi yuar Empty selam ben sende sarki istiyorum gülden karabcöek den bu sarki bana gönderimsin büyük balig küyük baligi yuar

Mesaj tarafından erkan alemdar C.tesi Mart 08, 2008 1:39 am

selam nasilsin imisin ben gülden hanim cok özeldim ya ve nasil yapa biliris ben berlin de kaliyorum ve bana gülden hanim da gelir basa sarkisi lasim ve dünyaya neden geldim bu gibi sarkilar bana lasim ve garip böyle bir sarkisi da gülden hanim bana bundar göndere bilirmsin lütfen msn üzürine tsk ederim erkan_kral2007@hotmail.de ve bu da cepim 0049 172 30 93 208 gülden hanim isterse arabilir beni sagol
erkan alemdar
erkan alemdar
GÜLDENKOLİK
GÜLDENKOLİK

selam ben sende sarki istiyorum gülden karabcöek den bu sarki bana gönderimsin büyük balig küyük baligi yuar Empty Geri: selam ben sende sarki istiyorum gülden karabcöek den bu sarki bana gönderimsin büyük balig küyük baligi yuar

Mesaj tarafından ünyeli52 Salı Mart 11, 2008 8:54 pm

lol! lol! lol! tamam kardess en kısa zamanda san meıl yoluyal agulden hanımın ıstemı soldugun parcalarını ulastırıcam bırde suna acıklık getırım kardes erkan kardesim burası gulden karabocek forum sıtesı gulden hanım yok burdaaa sadece gulden kara bocek hayranlarının gelıp gulden hanım hakkında yapmıs oldugu yorumlar ıste nebılım gulden hanımın album kapakları albumlerı fılımlerıı konserlerıı brogramları yer aldıgıı bır forum sıtesı ama umud edıyoruzkjı bır gun gulden hanmında forum sıtemızı zıyearet etmesını senın gıbı bızlerde cok sevıyoruz gulden hanımıı amaa sevgımızı forum sıtesıyle yapmıs oldugumuz paylasımalrla yapmıs oldugumuz avatarlaral cesıtlı konularla sevımızıı dostlarıma sunuyoruzzz bunuda burdan belırteyım gulden hanım bu forumn sıtesınde yok arkadasım ama ıstemı soldugun muzıklerını sana meıl yolu ıleee ıletıcem sanaa
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

selam ben sende sarki istiyorum gülden karabcöek den bu sarki bana gönderimsin büyük balig küyük baligi yuar Empty Geri: selam ben sende sarki istiyorum gülden karabcöek den bu sarki bana gönderimsin büyük balig küyük baligi yuar

Mesaj tarafından DilekTasi Perş. Tem. 30, 2009 1:23 am

KİLİTLENMİŞTİR..
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

- Similar topics