GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülden KARABÖCEK hayranlari gelin iki muhabet edelim

5 posters

Gülden KARABÖCEK hayranlari gelin iki muhabet edelim Empty Gülden KARABÖCEK hayranlari gelin iki muhabet edelim

Mesaj tarafından ünyeli52 Perş. Mart 27, 2008 12:57 am

arkadasalr hosgeldiniz sefa geldinizzzz aramiza gelin iki muhabet edelim iki oyun oynayalimm iki bi tanısalim nereliyiz nerdenizzzz dimi yaniii tanisma fasli abslasin artikk konuyu acan be oldugum icin benimmi baslamam gerekiyoooooooo dimii ama durun yarin yazcammmm Very Happy Very Happy

lol! lol! lol!

Ben hüsnü, 1982 yilinda bir şubat ayinda bizim evin ortanca kazandibisi olarak dünyaya geldim.
Kel ama dünyalar tatlisi bir babam,melek gibi bir annem,tombis ve sevimli ilk yardim gibi bir abim,komik ve tuhaf bir kız kardesim,sag kolum nesem var.Hepsini cok cok cok seviyorum.....Bu aradada iki tane "gercekten bu güzellikler bizemi ait"dedirttiren yigenlerim var,bolca afyonlu akrabalarimda var,cagul olmak cok güzel,onun icin teker teker sayiyorum:))yani cekirdek bir aile degiliz,zaten cekirdegi sevmeyiz
Cocuklugumuz fındık bahcelrınde olmamiza ragmen cok renkli gecti,annem ile babam cok yogun calistiklari icin,karisik kurusuk büyüdük,belki ondandir üçümüz birbirinden farkli olmasi,ama"aile baglarimiz"kuvvetlidir,benim cocukluk kahramanim RUHAN halam,bana cok hakki vardir,emegini hakkini sevgisini asla unutmam,o benim yüregimde yasiyor.

En iyi yaptigim spor yemek,ve temizliktir,ama iyide yüzerim hani.yemek secmem,fakat iskendere tokda olsam hayir diyemem,haraketi gülmeyi,yesili ve özellikle denizi cok severim.

Koyu bir Gülden KARABÖCEK hayraniyim,vazgecilmez ve unutulmazdir benim icin,eeeee bu kadar yaziyorum karadenize olan ilgimide demeden edemicem,zaten siz bilmiyorsunuz, tamam tamam sustum

Ölmeden W.buschun vefaatini,dünyanin tertemiz ve yemyesil oldugunu,savaslarin ve kötü olan herseyin yok olmasini,haberleri izledigimizde sadece olumlu seylerden bahsedilmesini,bütün cocuklarin büyüdükleri zaman bile gülmesini görmek istiyorum,bunlar olurmu bilmiyorum ama benim acelem yok.

Mevsimlerden yazi,dondurmalardan cilegi,renklerden mavi,kokulardan topragi,günlerden pazari,
saatlerden gece yarisini,sohbetlerden tatliyi,tatlilardan künefeyi,cok seviyorummmmmm.....

simdilik benden bu kadarr simdi sira sizde Gülden KARABÖCEK hayranlarii sizleride bekliyoruz bu slik altinda cevap vererek tanısabılırız hepınızı beklıyorum
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

Gülden KARABÖCEK hayranlari gelin iki muhabet edelim Empty Geri: Gülden KARABÖCEK hayranlari gelin iki muhabet edelim

Mesaj tarafından delikadirmlt Ptsi Nis. 21, 2008 8:07 pm

bun arada bende kadir 18 yaşındayım malatyalıyız ama ben doğma büyüme istanbulluyum, ama bi sorun florya nerde taksim nerd... bilmem nerde olduğunu çünkü gezmeye vaktim olmadı, bu hale nasıl geldiğimiz bile mechul ben 2 buçuk yaşındayken annemi kaybettim 1 abim 1 de ablam var ben en küçükleriyim allahtan annemin yüzünü hatırlamıyorum iyiki hatırlamıyorum. çokmu çok gariban büyümüşüz şu an bile bi geleceğimiz bile yok,tekstilde çalışıyorum ben küçükken hem okuyodum hemde çalışıyodum.yokluk işte gözü kör olasıca,orta okul bittii zaten derlerimde salı pazarı gibiydi o kadar da iyi değildi normal bişeydi abimin askerligine denk geldiği için gidemedim 1'buçuk sene sonra abim geldi.askerden bende aklıma geldi şansımı denemek için mesleki açık öğretime kayıt yaptırdım da sonu güzel olur inş.çünkü bi geleçeğimiz bile yok ben tekstili sevmiyorm baba mesleği olduğu için mecburiyetten girdik bi kere aslında bende sanatçı olmak istedim açıkçası ama nasıl olabilirsinki zor işler kendimi fazla kaptırmadım bu işe. espirili ve çok kısa sürede sevilen bi insanım (kanımca.). www.youtube.com dan malatyalı kadir pektaş yazarsanız benim orada dostlara attığım bi video m var .
delikadirmlt
delikadirmlt
GÜLDEN FIRTINASI
GÜLDEN FIRTINASI

Gülden KARABÖCEK hayranlari gelin iki muhabet edelim Empty Geri: Gülden KARABÖCEK hayranlari gelin iki muhabet edelim

Mesaj tarafından Nem Kaldi Ptsi Nis. 21, 2008 8:44 pm

Amanim unyeli abi... COk uzun yazmissinizzzz... Neysem ben'de sonra hakkimda yazarim
Nem Kaldi
Nem Kaldi
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK

Mesaj tarafından delikadirmlt Salı Nis. 22, 2008 9:27 pm

Nem Kaldi demiş ki:Amanim unyeli abi... COk uzun yazmissinizzzz... Neysem ben'de sonra hakkimda yazarim
inş yazarsın Very Happy bizde sen tanımış oluruz Surprised
delikadirmlt
delikadirmlt
GÜLDEN FIRTINASI
GÜLDEN FIRTINASI

Mesaj tarafından ünyeli52 Perş. Nis. 24, 2008 12:16 am

yaniii dimiii hadı nem kaldı merak ettık senı valla merakdan cat cat catladıkk delıkadırmlt senınde oz gecmısın pek parlak degıl baya bı sıkıntılar cekmısın allahım hakkında en hayırlısını nasıp etsın ınsalahhh mutlaka ugrarızz yutuba
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından DilekTasi Perş. Nis. 24, 2008 9:30 am

ünyeli52 demiş ki:yaniii dimiii hadı nem kaldı merak ettık senı valla merakdan cat cat catladıkk delıkadırmlt senınde oz gecmısın pek parlak degıl baya bı sıkıntılar cekmısın allahım hakkında en hayırlısını nasıp etsın ınsalahhh mutlaka ugrarızz yutuba

Very Happy Very Happy Benim merak etmeme gerek yok. Ünyeli sakın çatlamayın Shocked Shocked . Sonra kim bakacak buraya??
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Mesaj tarafından delikadirmlt Cuma Nis. 25, 2008 10:40 pm

ya işte böyle bakmanızı istiyorum youtube ye malatyalı kadir pektaş die ?
delikadirmlt
delikadirmlt
GÜLDEN FIRTINASI
GÜLDEN FIRTINASI

Mesaj tarafından DilekTasi Ptsi Kas. 10, 2008 4:49 pm

BU BOLUMU TASIYACAGIM. SOHBET ODASI ADIYLA..

NASILSINIZ ARKADASLAR? UUZUN ZAMANDIR SITEYE GELMIYORDUM..
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Mesaj tarafından ünyeli52 Salı Kas. 25, 2008 8:39 pm

valla bende giremiyom dilek tasiiii isten kovulunca bu aralar pek nette bulunamiyom suan memleketteyim zateeee bayrama akdar bayram sonrasi gorusmek dileklerimle
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından delikadirmlt Çarş. Ara. 31, 2008 6:19 pm

slm herkese arkadaşlar uzun zaman oldu .nasıl gidiyo herkesin yeni yılını kutlar yeni yıldabaşarılarının temellisini dilerim :kadir.
delikadirmlt
delikadirmlt
GÜLDEN FIRTINASI
GÜLDEN FIRTINASI

Mesaj tarafından ErKaN_ Ptsi Mayıs 10, 2010 6:55 pm

öncelikle herkese slm.. erkan ben denizliden..yazılanlar gzl sohbet edilecek gibi yani.. Gülden Karaböcek dinlenmeyecekte kim dinlecenek hergün bayıla bayıla dinliorum Gülden Karaböcek'i...
ErKaN_
ErKaN_
ÜYE
ÜYE

Mesaj tarafından ErKaN_ Ptsi Mayıs 10, 2010 6:57 pm

öncelikle herkese slm.. erkan ben denizliden..yazılanlar gzl sohbet edilecek gibi yani.. Gülden Karaböcek dinlenmeyecekte kim dinlecenek hergün bayıla bayıla dinliorum Gülden Karaböcek'i...
ErKaN_
ErKaN_
ÜYE
ÜYE

- Similar topics