GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da?

+8
earyvrd
ayşegül
nuricetin
istanbuldancihan
ünyeli52
şatov
Nem Kaldi
DilekTasi
12 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da? Empty Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da?

Mesaj tarafından DilekTasi Perş. Ocak 24, 2008 12:17 pm

GÜLDEN KARABÖCEK WEB SİTESİ KURULUM 2005. YAKLAŞIK ÜÇ YILDIR FAALİYETİNİ GÖSTEREN VE HER GEÇEN GÜN KAPSAMI BÜYÜYEN GÜLDEN KARABÖCEK WEB SİTESİ HAKKIN'DAKİ GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ BU BÖLÜME YAZABİLİRSİNİZ

http://guldenkarabocek.org

En son DilekTasi tarafından C.tesi Mart 15, 2008 1:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da? Empty Geri: Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da?

Mesaj tarafından Nem Kaldi Salı Şub. 19, 2008 4:28 pm

Ne diyebilirim'ki her gecen gun guzellesiyor. Gulden Hanim'ada bu yakisir. Basarilarinizin devamini diliyorum
Nem Kaldi
Nem Kaldi
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK

Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da? Empty Geri: Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da?

Mesaj tarafından şatov Ptsi Şub. 25, 2008 12:23 pm

Harika bir fikir bu. Böyle bir forumu hayata geçirmek kimin fikri ise içtenlikle kutluyorum.
şatov
şatov
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından ünyeli52 Salı Mart 11, 2008 9:04 pm

gec bıle kalındıı aslında bende goguldan arma yapıyodumm gulden karabocek le ılgılı albumlerı olsun sarkıları olsun mp3 olsun resımlerı olsunn tartırken karsıma ılk cıkan sıte bu oldu bıraz dolandım sıtede ole pek bıse goremedımm ondan son auye olmaya karar verdımm cunku gulden kara bocegın hem kendısı hem sarkılarını cok begenıyorum bırde ılerleryen hayatında basıralrını ve yenı albumlerınıde beklıyoruz ona sesımızı duyarmasakda kalbımız hep gulden karabıceklee atıyorrr onu cok sevıyoruzzz forum sıtemızde bır harıka oldu bence bu halııleee gırıs sayfası olsun ayın uyelerını secmemızle ılgılı olsun bır cok degısıklıge ımza aten sayın admınım dılektasınada burdan bukadar guzel bır forum yaptıgı ıcın formu actıgı ıcın ona burdanda bınlercekez tesekur edıyorumm Very Happy Very Happy nıye guldugumu sorarsanız bırden amod oldumu anladım bu yazmıs oldukalrım yalakalıga gırıyo sanırımmm dımıı ama yalakalıkla alakası yokk ben bu forumu cok sevdımm vede gun gectıkce dahada guzellesıyoo

sayın dılek tasıı emeklerınızden oturu sızlere teskur edeıyoruzz saygılarımla ünyeli52 sımdılık ada gerek yok sanırım ama ılada ısmın dıye sorarsanız Very Happy Very Happy husnu demir
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından ünyeli52 Salı Mart 11, 2008 9:08 pm

nese yorumu gene yanlsı yere yaptımm Very Happy Very Happy Very Happy kafa ıste bıde mod olcaz uyelrı uyarırken bız dusuyoz hataya bıde duzenleyebılsem gerıı toparlıcam hatamıdaa Very Happy Very Happy Very Happy
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından DilekTasi Salı Mart 11, 2008 9:11 pm

ünyeli52 demiş ki:nese yorumu gene yanlsı yere yaptımm Very Happy Very Happy Very Happy kafa ıste bıde mod olcaz uyelrı uyarırken bız dusuyoz hataya bıde duzenleyebılsem gerıı toparlıcam hatamıdaa Very Happy Very Happy Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Yine ne oldu? Ne hatasi yaptiniz ki? Very Happy Ya estağfirullah. Asıl ben sizlere paylaşımlarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Sağol'un Ünyeli kardeşim.

En son DilekTasi tarafından C.tesi Mart 15, 2008 1:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Mesaj tarafından istanbuldancihan Cuma Mart 14, 2008 11:31 pm

bu siteye emeği geçen herkese teşekkürler harika bir site olmuş
istanbuldancihan
istanbuldancihan
ÜYE
ÜYE

http://www.güldenkaraböcek.com.tr

Mesaj tarafından nuricetin Paz Mart 16, 2008 12:20 am

istanbuldancihan demiş ki:bu siteye emeği geçen herkese teşekkürler harika bir site olmuş

Biz teşekkür ederiz... Zaman içinde yeni sürprizlerimiz olacak inşallah. Tüm forum üyelerimize teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.
nuricetin
nuricetin
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Mesaj tarafından ayşegül Perş. Nis. 10, 2008 9:32 pm

santa çok güzel paylaşımlar.Zaten Gülden hanıma da böyle yakışır.
ayşegül
ayşegül
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından earyvrd C.tesi Nis. 12, 2008 10:15 am

Çok çok güzel olmuş yeni tasarımı başarılarınızın devamını dilerim
earyvrd
earyvrd
MODERATÖR
MODERATÖR

http://www.dilektasi.net.tc

Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da? Empty GULDEN

Mesaj tarafından gulden Perş. Mayıs 29, 2008 12:37 am

bu site superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nekadar soz soylesem yine yetmez ya cok guzel ellerinize
gulden
gulden
MODERATÖR
MODERATÖR

Gülden Karaböcek Web Sitesi Hakkın'da? Empty GULDEN

Mesaj tarafından gulden Perş. Mayıs 29, 2008 12:39 am

pardon salik yazmaya unutmu$um ozurdilerim Embarassed
ellerinize salik cok guzel olmu$ Smile
gulden
gulden
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından ayşegül Perş. Tem. 03, 2008 7:53 pm

Bir gün çok severek dinlediğim GÜLDEN KARABÖCEK in şarkılarını ararken siteyi buldum . Ve kayıt oldum çok güzel bir düşünce .Zaten Gülden hanıma yakışır .Şarkılarını hala hep yeni yeni bir şarkıymış gibi zevkle dinleyip söylüyorum.Beni gençlik yıllarıma götürüyor.Süper..............Emeği geçen herkeze teşekkürler.
ayşegül
ayşegül
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından BJKLI-05 Çarş. Ağus. 13, 2008 11:51 pm

harika olmus zaten gülden hanima yakisir
BJKLI-05
BJKLI-05
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından ayşegül Cuma Ağus. 15, 2008 7:15 pm

Siteye eklenen şarkı sözlerinin yanında,şarkı müzikleri muhteşem olmuş. Emeğinize sağlık.
ayşegül
ayşegül
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından BJKLI-05 Paz Ağus. 31, 2008 10:06 pm

tek kelimeyle harika
BJKLI-05
BJKLI-05
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından DilekTasi Cuma Eyl. 19, 2008 6:53 pm

ayşegül demiş ki:Siteye eklenen şarkı sözlerinin yanında,şarkı müzikleri muhteşem olmuş. Emeğinize sağlık.

Teşekkürler..
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Mesaj tarafından mcetin Salı Ekim 07, 2008 9:54 pm

19.10.1971 doğumluyum. Televizyonun Kasabamıza geldiği 1979 yılında içinde bir filmde içinde "sonsuzluk yolcusu" bulunan bi şarkı dinleyip dona kaldım. Memeleketim Kayseri ve ilçem Bünyan'da Üç yıl boyunca bu sanatçının kim olduğunu araştırdım ama bulmak 1982 yılında kısmet oldu. Önünden geçtiğim kasetçide "Bu dünyadan zevk almıyorum" şarkısı çalıyordu. Hemen içeri girip sanatçının kim olduğunu öğrendim. Kaseti ve diğer mevcut kasetlerini de peyder pey aldım ancak ilk duyduğum "sonsuzluk yolcusu" ibareli şarkıyı bilen duyan yoktu. Kazandığım yatılı okulda okumak için gittiğim Kırşehirin çiçekdağı ilçesinde bir tatil günü Çiçekdağı ile birleşmiş olan Yerköy'deki Nihal Kasetçilikten bu konuda yardım istedim. Kasetçi bana plakları çıkardı ve "Müzik ve Ben" isimli plağı koyup "Bahtıma Yanarım" şarkısını çalınca kanım dondu. Ben 11 yaşında iken kendisini arayıp bulduğum Sevgili Gülden hanımı o günden beri dinleye dinleye şarkılarının tamamını ezbere çektim. Onu dinlediğim zaman bu dünyadan çıkıp gidiyorum. 1987 yılında kendisinden bir resim istedim, bilmiyorum kendisimi yoksa plak şirketimi, güzel bir imzalı resmini göndermiş. Eğer Gülden Hanım bu mesajımı okur iseniz bana kendi ellerinizle bir cevap yazın ya da muzaffercetin38@hotmail adresine bana özel bir mesaj atın. Bekliyorum. Sayın Nuri ÇETİN; katkılarınız ve ilginizden dolayı da size çok teşekkür ederim. Eğer ihtiyacınız olursa Gülden Hanımın tüm şarkıları bende mevcuttur. Destek olmaktan zevk duyarım. Bütün herkese saygı ve selamlar.... Muzaffer ÇETİN
mcetin
mcetin
SÜPER AKTİF ÜYE
SÜPER AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından nuricetin Çarş. Ekim 08, 2008 10:55 pm

Sayın Muzaffer Çetin,

Bu güzel hatıranızı bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Gülden Karaböcek hayranlığı böyledir; ilk tanışmada büyüler, birdaha hiç unutulmaz. Sonsuzadek kalır; hatıralarda, anılarda ve kalplerde.

mcetin demiş ki:19.10.1971 doğumluyum. Televizyonun Kasabamıza geldiği 1979 yılında içinde bir filmde içinde "sonsuzluk yolcusu" bulunan bi şarkı dinleyip dona kaldım. Memeleketim Kayseri ve ilçem Bünyan'da Üç yıl boyunca bu sanatçının kim olduğunu araştırdım ama bulmak 1982 yılında kısmet oldu. Önünden geçtiğim kasetçide "Bu dünyadan zevk almıyorum" şarkısı çalıyordu. Hemen içeri girip sanatçının kim olduğunu öğrendim. Kaseti ve diğer mevcut kasetlerini de peyder pey aldım ancak ilk duyduğum "sonsuzluk yolcusu" ibareli şarkıyı bilen duyan yoktu. Kazandığım yatılı okulda okumak için gittiğim Kırşehirin çiçekdağı ilçesinde bir tatil günü Çiçekdağı ile birleşmiş olan Yerköy'deki Nihal Kasetçilikten bu konuda yardım istedim. Kasetçi bana plakları çıkardı ve "Müzik ve Ben" isimli plağı koyup "Bahtıma Yanarım" şarkısını çalınca kanım dondu. Ben 11 yaşında iken kendisini arayıp bulduğum Sevgili Gülden hanımı o günden beri dinleye dinleye şarkılarının tamamını ezbere çektim. Onu dinlediğim zaman bu dünyadan çıkıp gidiyorum. 1987 yılında kendisinden bir resim istedim, bilmiyorum kendisimi yoksa plak şirketimi, güzel bir imzalı resmini göndermiş. Eğer Gülden Hanım bu mesajımı okur iseniz bana kendi ellerinizle bir cevap yazın ya da muzaffercetin38@hotmail adresine bana özel bir mesaj atın. Bekliyorum. Sayın Nuri ÇETİN; katkılarınız ve ilginizden dolayı da size çok teşekkür ederim. Eğer ihtiyacınız olursa Gülden Hanımın tüm şarkıları bende mevcuttur. Destek olmaktan zevk duyarım. Bütün herkese saygı ve selamlar.... Muzaffer ÇETİN
nuricetin
nuricetin
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Mesaj tarafından ayşegül C.tesi Mart 07, 2009 2:34 pm

Zaman içerisinde daha da güzelleşen bu siteye emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.. Smile
ayşegül
ayşegül
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından nevşehirli_ismail Ptsi Mart 09, 2009 1:12 pm

site güzel gerçekten en çok vakit geçirilecek bir forum
nevşehirli_ismail
nevşehirli_ismail
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından DilekTasi Ptsi Mart 16, 2009 5:20 pm

nevşehirli_ismail demiş ki:site güzel gerçekten en çok vakit geçirilecek bir forum

Burası wwwçguldenkarabocek.org web sitemizin olduğu bölüm forum için düşüncelerinize çok teşekkür ediyoruz.. Forum sitemiz yenilenecektir
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Mesaj tarafından mcetin Çarş. Mart 18, 2009 10:11 pm

han ümit dolu yarınlar nerde
nerde sevdiklerim, sevenler nerde
ümit gemilerim kaldı yerinde
sonsuzluk yolcusu varya o benim

seni tanımamın otuzuncu yıldönümünde sana olan sevgim yıllandıkça biraz daha artıyor, iyiki varsın şarkıların kadife sesli Sultanı Gülden KARABÖCEK....
mcetin
mcetin
SÜPER AKTİF ÜYE
SÜPER AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından mcetin Çarş. Mart 18, 2009 10:15 pm

Arkadaşlar bi tavsiyem var; Gülden KARABÖCEK'in Dilek Taşı, Gülden Fırtınası ve Hasret Pınarı isimli albümlerini birde yolunuz Kapadokyaya düşerse orada dinleyin o sesle o güzelliğin birbirine ne kadar yakıştığını göreceksiniz....
mcetin
mcetin
SÜPER AKTİF ÜYE
SÜPER AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından mcetin Paz Mayıs 24, 2009 3:24 am

Gördüğüm kadarıyla Gülden KARABÖCEK hakkında pek yazı yazan yok, kimse yazmasada, kendisinin haberi olmasada ben yine Şarkıların Sultanına burdan bir selam daha gönderiyorum, Kadife Sesli'ye kucak dolusu selamlar benden olsun.......
mcetin
mcetin
SÜPER AKTİF ÜYE
SÜPER AKTİF ÜYE

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics