GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun)

5 posters

Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun) Empty Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun)

Mesaj tarafından DilekTasi Çarş. Nis. 09, 2008 10:19 am

Sevgili Aysun hanım'a www.guldenkarabocek.org - www.guldenfirtinasi.net.tc Yönetimi kısacası Ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Aktifliğiniz ve özellikle'de koleksiyonunuzdan demet sunmanız ve bizlerle paylaşmanız çok güzel.. Tekrar teskrar teşekkür ediyor, en yeni en güzel paylaşımlarda beraber olmayı diliyoruz.

GÜLDEN KARABÖCEK TAKVİM'İNİ GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ
Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun) Aysuntakvimet8.th
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun) Empty Geri: Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun)

Mesaj tarafından earyvrd Çarş. Nis. 09, 2008 1:32 pm

Sizin için çok sevindim işallah bu paylaşımlernız devam eder Very Happy
earyvrd
earyvrd
MODERATÖR
MODERATÖR

http://www.dilektasi.net.tc

Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun) Empty Geri: Nisan Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi (aysun)

Mesaj tarafından aysun Perş. Nis. 10, 2008 12:12 am

Çok çok teşekkürler Dilek taşı!!! Çok mutlu ettiniz beni... Very Happy Embarassed Elimden geldiğince elbetteki paylaşımlarıma devam edeceğim... Güzel paylaşımlarda görüşmek ümidiyle.... Saygılar....
aysun
aysun
GÜLDENKOLİK
GÜLDENKOLİK

Mesaj tarafından DilekTasi Perş. Nis. 10, 2008 12:17 am

aysun demiş ki:Çok çok teşekkürler Dilek taşı!!! Çok mutlu ettiniz beni... Very Happy Embarassed Elimden geldiğince elbetteki paylaşımlarıma devam edeceğim... Güzel paylaşımlarda görüşmek ümidiyle.... Saygılar....

Ne demek estagfirullah. Siz hak ettiniz. Sizlere tekrar tekrar tesekkur ediyoruz. SAYGILAR Bizden..
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Mesaj tarafından Nem Kaldi Perş. Nis. 10, 2008 7:24 pm

HAYIRLI OLSUN. COK SEVINDIM. PAYLASIMLARINIZ HARIKA GERCEKTEN KUTLARIM
Nem Kaldi
Nem Kaldi
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK

Mesaj tarafından ünyeli52 Salı Nis. 15, 2008 9:23 pm

oncelıkle sılzinicin hayırlı olsun aysun dileklerimle baslayarak sozelrime umarızkı bırdahıkı ayın uyesı sız olursunuz ınsalah paylasımalrınızın cevamını beklıyoruzpaylasımalrın yuklemıs oldugunuz resımlerın hepsı cok guzeldıı burdan ben sıze ayrı ayrı tekrar tesekur ederım
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

- Similar topics