GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7. Sınıfa gidiyorum Dershanede Test çözerken Gülden Ablamızı dinledik hep beraber(öğretmende vardı oda beğendi)

2 posters

7. Sınıfa gidiyorum Dershanede Test çözerken Gülden Ablamızı dinledik hep beraber(öğretmende vardı oda beğendi) Empty 7. Sınıfa gidiyorum Dershanede Test çözerken Gülden Ablamızı dinledik hep beraber(öğretmende vardı oda beğendi)

Mesaj tarafından earyvrd Perş. Mayıs 08, 2008 7:08 pm

Gülden abla ben 7. sınıfa gidyorum birde dershaneye gidiyorum sosyal hocama dedimki hocam ben yarın dershaneye koon getirip gülden ablamım şarkılarından çalıcam dedim oda olur dedi il önce dilek taşı şarkısını dinledik(tabi o sırada test çözüyoruz ) hoca da demez mi benim evlendiğimded kocamla deans ettiğim şarkı diye sonra sürünüyorum,ağlıyorsam yaşıyorum.tek sevenim sen olsan şarkınıszı dinledik hocam arkadaşlarım o kadar beğendii ki sizin şarkılarınızla test çözmek bu kadar güzel olmamıştı
SENİ ÇOK SEVİYORUM GÜLDEN ABLA
ARKADAŞLAR PARDON ZİYARETÇİ DEFTERİNİNE 7. SINIF YERİNE 71 SINIF YAZMIŞIM
YÖNETİCİ ARKAŞLAR İLGİNİR İŞALLAH
earyvrd
earyvrd
MODERATÖR
MODERATÖR

http://www.dilektasi.net.tc

7. Sınıfa gidiyorum Dershanede Test çözerken Gülden Ablamızı dinledik hep beraber(öğretmende vardı oda beğendi) Empty Geri: 7. Sınıfa gidiyorum Dershanede Test çözerken Gülden Ablamızı dinledik hep beraber(öğretmende vardı oda beğendi)

Mesaj tarafından ünyeli52 Paz Mayıs 25, 2008 12:49 pm

duygularını bızımle paymekleelasıtıgın ıcın tsekurlerr en guzelını yapmısın arkadaslarınada dınlet
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

- Similar topics