GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor

+10
güldence
Aşkımgülden
BJKLI-05
ilker
delikadirmlt
gulden
DilekTasi
şatov
Nem Kaldi
nuricetin
14 posters

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor Empty Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor

Mesaj tarafından nuricetin Paz Şub. 10, 2008 12:53 am

Önemli açıklama: Lütfen bu bölümde telefon ve açık adres bilgilerinizi yazmayınız...
nuricetin
nuricetin
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor Empty Merhabalar

Mesaj tarafından Nem Kaldi Salı Şub. 19, 2008 4:27 pm

ipek ben 15 yasindayim. Gulden Karabocek'i cok seviyorum
Nem Kaldi
Nem Kaldi
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor Empty Geri: Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor

Mesaj tarafından şatov Perş. Şub. 21, 2008 4:02 pm

Çocukluğumun seslerini duyuyorum onu dinlediğimde. Bir köşeye çekilip hayatı şaşkınlıkla ve hayretle izlediğim günler, ilk gençlik hezeyanları, aşkları, haritadan bir bir silinen sokaklar, yıkılan evler, hayatımdan gelip geçen onca insan, ölenler, bir alemden başka bir aleme geçenler, terk eden sevgililer, kayıp arkadaşlar, gurbet, uzyan yollar, geçen zaman... Gülden Karaböcek o harika sesinde bütün bir geçmişimi taşıyor. Siyah beyaz fotoğraflarını görüp de aşık olduğum kadın, otuz yıl önce bir objektife iyi niyetle gülümseyen, bakışları içime işleyen aşkım... Nasıl bulurum o kadını, zamanın derinliklerinden bana sevgiyle bakan hayatımın aşkını; yürüdüğüm sokaklarda, oturduğum kafelerde, sayfaları arasında o muhteşem yüzünü görür gibi olduğum kitaplarda, bir kış gecesi Ankara'nın sokaklarında kanımda dolaşan alkolün ve onun sıcaklığının etkisiyle yürürken, şarkılarını mırıldanırken, gelip geçen insanlara, mutsuzlara, yalnızlara, sokak çocuklarına bakarken, ah o resimdeki kadını nasıl bulurum da dizlerini kapanırım... Seni seviyorum Gülden Karaböcek, kendi geçmişimi özler gibi özlüyorum hiç görmediğim yüzünü...
şatov
şatov
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor Empty Geri: Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor

Mesaj tarafından DilekTasi Paz Şub. 24, 2008 12:36 pm

Aramıza hoş geldiniz ipek ve şatov kardeş. En güzel paylaşımlarda buluşmak dileği ile sevgiler.
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Mesaj tarafından Nem Kaldi Paz Şub. 24, 2008 8:09 pm

Hos bulduk. En guzel ve yeni paylasimlarda bulusacagiz insALLAH. Cok tesekkur ediyorum
Nem Kaldi
Nem Kaldi

Mesaj tarafından şatov Ptsi Şub. 25, 2008 12:12 pm

Hoş bulduk. Teşekkür ederim.
şatov
şatov
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor Empty GULTEN

Mesaj tarafından gulden Perş. Nis. 03, 2008 2:32 pm

selamlar nasilsiniz ben gulten * gulden karabocek'in * en buyuk hayraniyim flower
gulden
gulden
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından delikadirmlt C.tesi Nis. 05, 2008 1:50 pm

merhabalar herkese tatlıgünler bende 18 yaşında koyu bir gülden ciyim onu seviyorum gerçekten birtane o.
delikadirmlt
delikadirmlt
GÜLDEN FIRTINASI
GÜLDEN FIRTINASI

Mesaj tarafından Nem Kaldi Paz Nis. 13, 2008 4:36 pm

Herkes hos geldi sefalar getirdi
Nem Kaldi
Nem Kaldi

Gülden Karaböcek Hayranları Bu Bölümde Tanışıyor Empty GULDEN

Mesaj tarafından gulden Cuma Haz. 27, 2008 1:59 am

Ho$geldiniz
gulden
gulden
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından ilker Paz Tem. 20, 2008 12:10 am

merhaba herkeze bu yazım sadece gülden hanıma olucak sevgili gülden hanım bi gün hülya koçyigitin bi filmini izlerken film müzügini sizin seslendirdiginizi ögrendim (bahtıma yanarım) inanın o günden sonra sizi tanımaya başladıktan sonra okadar tuaf duygularım oluştuki bunu size anlatamam gerçekten inandırıcı olmamaz allah şahidimdir şunu bilmenizi isterim ki umarım bu yazımı okuyabilirsiniz bana öylesine efsanevi öylesine muhteşem geldiniz ki size ben aşık oldum ve halen de öyleyim ve hala bi gün sizinle karşılaşabilicegim umudundayım hayatınızı okadar iyi biliyorumki keşke o yıllarda kendinizi en yanlız hissettiginiz sabahın hiç bi zaman gelmesini istemediginiz zamanda yanınızda olabilseydim bunu düşünmek bile beni okadar tarifi imkansız bi heyecana sürüklüyor.
bu bi umuttur bi bekleyişdir umarım ve inşallah sizinle bi gün karşılaşabilirim hayatta her isteginizin olması dilegiyle sizi çok seven ilker[u]
ilker
ilker
ÜYE
ÜYE

Mesaj tarafından BJKLI-05 Salı Tem. 29, 2008 1:31 am

ben bjkli ben gülden hayraniyim benim gibisi yoktur onu cok ama cok seviyorum mutlaka tanismak istiyorum ama nasil bilmiyorum.lütfen bana yardimci olun ben besiktsli oldugum icin öyle kullanici adi verdim ben bayanim gurbetci f.bir akilsiz bastan gayri nem kaldi
BJKLI-05
BJKLI-05
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından BJKLI-05 Perş. Ağus. 14, 2008 12:34 am

ben tam gülden karaböcek hayraniyim gercekten tanismak istiyorum cünkü onu cok seviyorum bir abla gibi
BJKLI-05
BJKLI-05
AKTİF ÜYE
AKTİF ÜYE

Mesaj tarafından Aşkımgülden C.tesi Eyl. 06, 2008 8:03 am

ben 15 yaşndaym gülden karaböcek hayranym oncelkle hepiniz h.gniz gülden ablamı cok sewıyorm onun gibi bir arabesk kraliçesi görmedm hayatmda bana arabesklerinden birkac şarkı solersenz sewinirim gülden ablamı cok sewıyorm umarım bigün karşılaşırız onun hayranıyım msnmde felan onun resımlerı war o tam bir kraliçe !... Wink
Aşkımgülden
Aşkımgülden
ÜYE
ÜYE

Mesaj tarafından Aşkımgülden C.tesi Eyl. 06, 2008 8:05 am

ben 15 yaşndaym gülden karaböcek hayranym oncelkle hepiniz h.gniz gülden ablamı cok sewıyorm onun gibi bir arabesk kraliçesi görmedm hayatmda bana arabesklerinden birkac şarkı solersenz sewinirim gülden ablamı cok sewıyorm umarım bigün karşılaşırız onun hayranıyım msnmde felan onun resımlerı war o tam bir kraliçe !... Wink
Aşkımgülden
Aşkımgülden
ÜYE
ÜYE

Mesaj tarafından güldence Çarş. Kas. 12, 2008 4:33 pm

Ben Muhammet.Giresunluyum. Ben Gülden hayranı değil fanatiğiyim.
güldence
güldence
ÜYE
ÜYE

Mesaj tarafından DilekTasi Cuma Kas. 21, 2008 12:40 am

güldence demiş ki:Ben Muhammet.Giresunluyum. Ben Gülden hayranı değil fanatiğiyim.

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ..
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Mesaj tarafından mbkaradag Çarş. Ara. 24, 2008 9:41 pm

slmlar bende 20 yasındayım senelerdır onu dınlerım parmak kadar cocuktum onun sarkıları ıle buyudum asırı hayranıyım gelmıs gecmıs butun sarkıları var bende ve hepsını ezbere bılıyorum onu cok sevıyorum umarım bırgun karsılasırım onunla
mbkaradag
mbkaradag
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından Ayrılık Kolyesi Ptsi Ocak 12, 2009 9:23 pm

merhaba arkadaşlar.öncelilke bu site için emeği geçen herkese teşekkür ederim.bende Gülden Karaböcek hayranı olarak aranıza geldim.
Ayrılık Kolyesi
Ayrılık Kolyesi
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Mesaj tarafından DilekTasi Perş. Tem. 30, 2009 1:24 am

TÜM YENİ GELEN DOSTLARIMIZ HOŞ GELDİNİZ...
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

Mesaj tarafından mussas Paz Ağus. 02, 2009 3:50 pm

ARAMIZA YENI KATILAN TUM GULDEN HAYRANLARI
HOS GELDINIZ.!
o sevgi en başta benim hakkımdı
biricik sevdigin ben almalıydım.
gonlune baskası girmemeliydi
tanrıdan dileğim ben olmalıydım

o sevgi en başta benim hakkımdı
biricik sevdigin ben almalıydım.
gonlune baskası girmemeliydi
tanrıdan dileğim ben olmalıydım

ellerin ellerinde bulusmalıydı
gozlerim gozlerinde konusmalıydı
kalbim kalbimde ağlaşmalıydı
boynuna sarılan ben olmalıydım

ben olmalıydıım ben olmalıydıım
sevilen özlenen ben olmalıydım
seni bir başkası sevmemeliydi
kalbininsahibi ben olmalıydım

sevilen özlenen ben olmalıydım
seni bir başkası sarmamalıydı
kalbininsahibi ben olmalıydım

ellerin ellerinde bulusmalıydı
gozlerim gozlerinde konusmalıydı
kalbim tek kalbimde ağlaşmalıydı

mussas
mussas

http://www.mussas.com

Mesaj tarafından ok.güneş Paz Şub. 07, 2010 1:42 am

slm ben güneş 28 . onunla 5 dk. konuşabilmek için neler vermezdim !
ok.güneş
ok.güneş
ÜYE
ÜYE

- Similar topics