GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O BİR PIRLANTA

3 posters

O BİR PIRLANTA Empty O BİR PIRLANTA

Mesaj tarafından aysun Ptsi Ara. 08, 2008 11:43 am

Merhaba Gülden Dostlarım.. Ben içimden gelerek Sevgili Gülden Karaböcek hakkında olan duygularımı sizlerle paylaşmak istedim. Ben küçüklüğümden beri koyu bir gülden hayranıyım..Gülden Karaböcek hanfendiye hayranlığım ilk, ablamın, Gülden hanımın o yıllarda çıkarmış olduğu kaseti "Aşığım ,Seviyorum" adlı kasetini evimize getirmesi ile başladı. O zamanlar ben ilkokul öğrencisiydim. Ardına " Duyarmısın feryadımı" kasetinide alınca ablam, iyice fanatiği oldum Gülden Karaböcek' in. O yıllardan sonra çıkardığı bütün kasetleri ben kendim almaya başladım. Önce çıkardıkları kaset ve plaklarıda kendi çabalarımla araştırarak kasetçilerden satın aldım. Yani bilmediğim hiçbir şarkısı yok bende Sayın Gülden Karaböcek 'in. Onun sesi ve şarkıları gibi içten ve insanı etkileyen bir şarkı ve ses tanımıyorum. Onun hanımefendiliğide tartışılamaz. Ülkemizde gelmiş geçmiş örnek sayabileceğimiz yegane insanlardan bir tanesi... Ben onun şarkılarıyla huzur buluyorum.. O hüzünlü şarkıları bana mutluluk veriyor... Onun değerini az biliyoruz... Zirveye çıktığı ilk günlerdeki gibi, zirveden inmeyecek o güzel bestelerini tekrar biz sevenlerine sunabilecek ,yeni besteleriyle yine dillere dolaşabilecek bir potansiyelinin hala onda var olduğuna inanıyorum. Bu güçlü ses sanatçımıza yürekten destek vererek aramıza yeni şarkılarıyla, o pırlanta sesi ile o senelerce fırtına koparan şarkıları ile sanat dünyasına tekrar yeniden aramıza dönmesi için savaş verelim.. Herzaman var edelim bu güçlü sesi... GÜLDEN KARABÖCEK SENİ ÇOK SEVİYORUM... İYİKİ VARSIN....
Hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar,sağlık ve mutluluklar dilerim...Saygılarımla...
aysun
aysun
GÜLDENKOLİK
GÜLDENKOLİK

O BİR PIRLANTA Empty Geri: O BİR PIRLANTA

Mesaj tarafından mussas Ptsi Ara. 08, 2008 9:54 pm

Sevgili Aysun! Bende sevgili Gulden ablamizin ilk kasetini aldigimda 16 Yasimdaydim onlarca sanatci dinliyordum o kaseti almadan. Sonrasinda Gulden ablamizin tum kasetlerini almaya karar verdim sonrasinda dinledigim onlarca sanatcilari dinle´mez oldum ogundur bugundur sadece Gulden Karaböcek parcalariyla teselli bulur onlarla avunurum halende en iyi dinleyicilerdenim. Haa aldigim ilk kasetin adini merak etmissindir? Kasetin adi Asigim seviyorum idi..! Bu arada seninde ve tum Gulden severlerin bayramini kutlarim
mussas
mussas
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK

http://www.mussas.com

O BİR PIRLANTA Empty Geri: O BİR PIRLANTA

Mesaj tarafından DilekTasi Salı Mart 17, 2009 1:17 am

Sayın Aysun hanım bizlerle bu güzel duygularınızı paylaştığınız için size çok teşekkür ediyoruz. Ne büyük onur ve mutlulukki böylesi değerli bir sanatçıya hayranız..

Ve ekleyecek söz bulamıyorum.
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc