GÜLDEN KARABÖCEK RADYO & FORUM SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52

3 posters

Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52 Empty Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52

Mesaj tarafından DilekTasi Paz Şub. 24, 2008 11:59 am

Saygıdeğer Ünyeli52 Kardeşimize çok teşekkür ediyoruz. Güzel paylaşımları ve aktifliğinden ötürü.

Kendisine yapmış olduğumuz GÜLDEN KARABÖCEK TAKVİMİN'İ sunmakla kıvanç duyarız. Butakvim tarafımızca yapılmış olup Ünyeli52 kardeşimize özeldir.

Ünyeli52 kardeşimizi yeni paylaşımlarda buluşmak ümidi ile. Tekrar teşekkür ediyoruz.

TAKVİM'İN BÜYÜK HALİ İÇİN RESME TIKLAYINIZ

Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52 Unyeli52ozeltakvimtp0.th
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52 Empty Geri: Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52

Mesaj tarafından Nem Kaldi Ptsi Şub. 25, 2008 5:29 pm

Çok güzel güzelinde ötesi bir takvim olmuş ya muhteşemsiniz. Ellerinize sağlık. Darısı başıma Embarassed Smile
Nem Kaldi
Nem Kaldi
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK
GÜLDEN FIRTINASI FORUM KOLİK

Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52 Empty Geri: Şubat Ayı'nın En Aktif Ve Paylaşımcı Üyesi Ünyeli52

Mesaj tarafından ünyeli52 Perş. Şub. 28, 2008 9:08 pm

tesekur ederım dılek tası gercekten cok guzel bır takvım olusturmususunuz emegınıze saglık ellerınız ve pc nız dert gormesınn tabıkı herzaman yanınızdayım paylasımalrımlaa bazen ugrayamıyorum cunku cok yogun oluyrum bu aralar ıslerr yorgun dusuyorummm ama pc basına gecınce zaten ılk ısımm foruma gırmek oluyooo tekrardan elınıze emegınıze saglık dılıyorum sagolun var olun
ünyeli52
ünyeli52
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj tarafından DilekTasi Cuma Şub. 29, 2008 10:41 am

ünyeli52 demiş ki:tesekur ederım dılek tası gercekten cok guzel bır takvım olusturmususunuz emegınıze saglık ellerınız ve pc nız dert gormesınn tabıkı herzaman yanınızdayım paylasımalrımlaa bazen ugrayamıyorum cunku cok yogun oluyrum bu aralar ıslerr yorgun dusuyorummm ama pc basına gecınce zaten ılk ısımm foruma gırmek oluyooo tekrardan elınıze emegınıze saglık dılıyorum sagolun var olun

Güzel sözleriniz ve dilekleriniz için asıl bizler teşekkür ediyoruz. Herşey için sağol'un Varol'un.
DilekTasi
DilekTasi
Admin & Yönetici
Admin & Yönetici

http://guldenfirtinasi.net.tc

- Similar topics